گریم متفاوت ستاره هالیوود در فیلم «سناریوی رویایی»

0
510
نیکلاس کیج

انتشار تصویر تازه‌ای از «نیکلاس کیج» با ظاهری متفاوت در فیلم سینمایی «سناریوی رویایی» به کارگردانی «کریستوفر بورگلی» خبرساز شده است.
به نقل از کلایدر، «نیکلاس کیج» به تازگی در فیلم کمدی «سناریوی رویایی» به کارگردانی «کریستوفر بورگلی» ایفای نقش کرده و انتشار تصویری جدید از حضور این بازیگر سرشناس هالیوودی در فیلم «سناریوی رویایی» خبرساز شده است.

نیکلاس کیج در فیلم سناریوی رویایی

در این تصویر، کیج در قامت مردی میانسال، با سری تاس، چهره‌ای گنگ و مغموم دیده می‌شود و پشت سرش، یک ماشین که احتمالاً در فیلم متعلق به شخصیت اوست، نمایان است که روی آن با اسپری صورتی‌رنگ، نوشته شده است: «بازنده»!

داستان این فیلم هنوز به طور کامل فاش نشده و تنها چیزی که می‌دانیم این است که کیج در نقش یک استاد دانشگاه بازی می‌کند که پس از حضور در رویاهای افراد، به محبوب‌ترین مرد دانشگاه تبدیل می‌شود.

انتظار می‌رود که که «سناریوی رویایی» برداشتی کمدی از مفهوم ظاهر شدن در رویاهای مردم باشد.

نیکلاس کیج در صحنه ای از فیلم سناریوی رویایی

«مایکل سرا»، «تیم میدوز»، «جولیانا نیکلسون»، «کیت برلانت» و… از دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم کمدی ایفای نقش می‌کنند.

این کمدی که توسط کمپانی A24 تولید می‌شود، سپتامبر امسال نخستین اکران خود را در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو پشت سر خواهد گذاشت اما هنوز تاریخ اکران عمومی آن در سینماها اعلام نشده است.

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید