تگزاس۳ هم ساخته خواهد شد!

0
443
تگزاس3

تگزاس۳ اواخر سال جلوی دوربین می‌رود.

کارگردان فیلم‌سینمایی «تگزاس۳» بیان کرد این اثر سینمایی تا اواخر سال جاری باحضور بازیگران جدید جلوی دوربین می‌رود.

مسعوداطیابی بااشاره به ساخت فیلم‌سینمایی «تگزاس ۳» گفت: در حال حاضر درمرحله نگارش فیلمنامه این پروژه سینمایی هستیم و هنوز داستان آن نهایی نشده است. زمان فیلمبرداری این پروژه بستگی به روند نگارش فیلمنامه «تگزاس ۳» دارد، اما آن چه که مشخص است به احتمال زیاد اواخر سال جاری این پروژه را جلوی دوربین می‌بریم، البته همچنان مکان لوکیشن‌های این فیلم مشخص نشده است.

بازیگران «تگزاس ۳» همان بازیگران قبلی هستند، البته قرار است تعداد دیگری بازیگر ایرانی نیز به این پروژه اضافه شود.

او تاکید کرد: از فروش «تگزاس ۲» با توجه به نوع اکران در سینماها می‌توان گفت راضی بودم، اما تاکید می‌کنم که بااستفاده از منابع عمومی سالن‌های بسیاری ساخته شده و خالی نگه داشتن این صندلی‌ها جایز نیست.

این تهیه‌کننده سینما ادامه داد: معتقدم باید آثاری تولید شود که مردم بتوانند از سینما به‌عنوان یکی از تفریح‌های اجتماعی و فرهنگی استفاده کنند، معتقدم باید آثاری در سینما تولید شود که جذاب باشد و مردم تمایل به دیدن آن داشته باشند، به همین دلیل تمام تلاش خود را می‌کنم که آثاری که در آینده می سازم از چنین ویژگی‌هایی برخوردار باشد.

اطیابی درپایان گفت: درکنار این فیلم، چند پروژه دیگر نیز در دست دارم که هنوز برنامه دقیقی برای تولید آن ندارم.

مهدی هاشمی، سام درخشانی، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، گابریلا پتری، بهرنگ علوی، رضا ناجی، امید روحانی، آدریانو تولوزا، سهیل قنادان، تی آگو متوس و نادر سلیمانی بازیگران اخرین نسخه تگزاس هستند.

به هرحال باید منتظر بود و دید فیلم تگزاس۳ به مانند خیلی از سه گانه‌های سینمایی می‌تواند موفق عمل کند یا خیر !

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید