آلبوم شنیدیدار از کوروش بهراد منتشر شد

0
360

آلبوم شنیدیدار از کورش بهراد، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری خانه خنیای دلشدگان راهی بازار شد.

به گزارش هنر دیلی، شنیدیدار، اثری تازه از ساخته های کورش بهراد است که در فضایی تجربی و جز بلوز به اجرا در آمده و شامل ۲۱ قطعه از جمله «وداع»، «سفر ساکن»، «آپولوژی»، «بزم سکوت»، «غرب غمزده»، «شوکران»، «راند آخر بدون کلاه»، «خواب سگی»، «کیست»، «اهواز»، «به دو چشم خون نشسته»، «در به روی دیوار» و…می شود.

این آلبوم مجموعه‌ای از ساخته‌ها و تجربیات این هنرمند در زمینه موسیقی تئاتر است. از آنجا که در هنرهای نمایشی معمولا موسیقی به دنبال داستان، فضاهای نمایشی و تصویر می‌رود؛ با آثاری متفاوت و متنوع روبرو هستیم. در شنیدیدار، گوش مخاطب از موسیقی رمانتیک با آنسامبلی کلاسیکال تا فضاهای الکترونیک و حتی موسیقی جز هم مواجه می شود.

سپهر رجبی، میلاد راستی، مانی بهراد، سعید مسیحیان، طه هلیسایی، مهراد بهراد، کورش بهراد و رضا جعفری، در این اثر به نوازندگی و هنرنمایی پرداخته اند.

بهراد متولد ۱۳۷۰ است. دانش آموخته کنسرواتوار تهران با ساز تخصصی کلارینت، کارشناسی نوازندگی با ساز تخصصی پیانو، کارشناس ارشد اتنوموزیکولوژی و عضو «وابسته یک» خانه موسیقی ایران است. او از کودکی، فعالیت هنری اش را با ساز سه تار آغاز کرده است.

شایان ذکر است که آلبوم شنیدیدار از کورش بهراد، از سوی شرکت فرهنگی و هنری خانه ی خنیای دلشدگان منتشر شد و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند.

منبع: موسیقی ایرانیان

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید