بدل بروس‌لی در یک سریال ایرانی +تصاویر

0
64

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «۶ قهرمان و نصفی» به مراحل رزمی و اکشن خود رسیده است.

تولید و تصویربرداری مجموعه طنز «شش قهرمان و نصفی» با آغاز ضبط سکانس‌های رزمی و اکشن، وارد جذاب ترین و مهیج‌ترین مرحله شد.

بنا بر این گزارش، در این بخش که مربوط به تصویربرداری بخش‌های رزمی است، بازیگر جدیدی به نام «متین نیرومند» به کار پیوسته که رزمی‌کار است و بناست ایفاگر نقش بدل بروس‌لی باشد.

امیرکیان عبدی و ایمان امیری از بازیگران نوجوان این سریال هستند که در این مجموعه طنز، هنرهای رزمی خود را به نمایش میگذارند و در جریان موضوع اصلی سریال، نوجوانان را به یادگیری فنون ورزشی تشویق می‌کنند.

محور این سریال حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی و تشویق خانواده‌ها به حمایت از کارگر ایرانی است.

بدل بروس‌لی سریال ۶ قهرمان و نصفی

اکبر عبدی، شهرام قائدی، بیژن بنفشه خواه، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، رؤیا میر علمی، نادر سلیمانی، رامین ناصر نصیر، امیر غفارمنش، حامد هایدی، حسین رفیعی، ساناز سماواتی، عباس محبوب، علیرضا درویش، حامد آهنگی، مرتضی زارع، نفیسه روشن، نادیا فرحی و علی عبدالشاهی نیز از جمله بازیگران این مجموعه طنز هستند.

بدل بروس‌لی سریال ۶ قهرمان و نصفی

امیرکیان عبدی،محمد شاکری، ایمان امیری،پارسیا شکوری،یاس نوروزی،مانلی قناعت هم از بازیگران خردسال و نوجوان این سریال هستند. شش قهرمان و نصفی با کارگردانی حسین قناعت مراحل میانی تولید را می‌گذراند و در آینده نزدیک آماده پخش از رسانه ملی خواهد شد.

تهیه‌کنندگی شش قهرمان و نصفی را پرویز امیری برعهده دارد و دیگر عوامل این سریال تلویزیونی هاشم علی اکبری مدیرتولید، مدیر تصویربرداری حمید رحیم‌زاده، محمد مختاری مدیرصدابرداری، طراح صحنه و لباس شیرین بوریایی، طراح گریم منیژه حاتم آبادی، تدوین احسان شیبانی، جلوه‌های ویژه بصری سعید تاری وردی، طراح صحنه‌های اکشن حامد هایدی، مدیر تدارکات رضا سبحانی و برنامه‌ریز پیام حنفی، دستیار اول کارگردان سعید جلیلی و منشی صحنه ماه‌گل کرامتی هستند.

بدل بروس‌لی سریال ۶ قهرمان و نصفی

منبع: خبرگزاری فارس

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید